Różne wymiary kartonów

Kim jesteśmy?

DROPAK to firma działająca na rynku od 2006 r., oparta wyłącznie na polskim kapitale. Specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektur falistych i litych. To, w jakim miejscu jesteśmy obecnie jest wynikiem ogromnego nakładu pracy i dużego zaangażowania właścicieli i pracowników. W ostatnim czasie powiększyliśmy naszą powierzchnię produkcyjną i magazynową, jednocześnie unowocześniliśmy park maszynowy.
Naszym celem jest innowacyjny rozwój w obszarze produkcji opakowań o najwyższych standardach jakości , w sposób przyjazny dla środowiska i dający pełną satysfakcję naszym klientom .

Doświadczenie sprawia, że jesteśmy fachowcami w produkcji opakowań kartonowych oraz nowoczesnym i konkurencyjnym partnerem biznesowym . Filozofią firmy jest partnerskie podejście do każdego kontrahenta, wiarygodność i rzetelność. Wszystko co robimy, tworzymy z pasją, dzięki której nasze plany mogą być w pełni realizowane.
symbol - ekologia w firmie DROPAK
PRODUKUJEMY

Kartony klapowe dostosowane do Twoich wymogów

Wizja firmy

Pragniemy stać się liderem regionu i pionierem w wykorzystywaniu najnowszych technologii do produkcji certyfikowanych wyrobów. Naszym celem jest dalszy rozwój i rozszerzenie oferty dotychczas skierowanej przede wszystkim do firm z branży meblowej dla branży spożywczej, owocowo-warzywnej i chemicznej.

MISJA

Misją firmy jest produkcja najwyższej jakości opakowań kartonowych, spełniających wysokie wymagania naszych klientów. Zapewnimy kompleksową obsługę, a najnowsza technologia oraz wykorzystywanie surowca najwyższej jakości są gwarantem wysokiego standardu naszych produktów. W firmie DROPAK realizujemy zamówienia niezależnie od ilości, dzięki parkowi technologicznemu dostosowanemu do tzw. „krótkich serii”. Każdy klient niezależnie do wielkości zamówienia stanowi dla nas taką samą wartość.