TY PRODUKUJESZ - MY PAKUJEMY DROPAK PRODUCENT KĄTOWNIKÓW Z TEKTURY LITEJ

W naszej ofercie posiadamy kątowniki z tektury litej. Jest to uniwersalny produkt znajdujący zastosowanie w każdej branży. Kątowniki zabezpieczają ładunki przed uszkodzeniem brzegów i naroży w czasie transportu bądź magazynowania. Chronią przed wgnieceniami spowodowanymi taśmami spinającymi, a także dodatkowo stabilizują i usztywniają przesyłkę, umożliwiając piętrowanie ładunków.
katowniki-tektura-lita

Dodatkowo dzięki swojej wytrzymałości mogą być stosowane jako wzmocnienie kartonów (zewnętrznego i wewnętrznego). Kątowniki niemalże do zera eliminują straty powstałe z tytułu transportu i magazynowania. Tak jak wszystkie nasze produkty są one wykonane z makulatury i nadają się do recyklingu. Do ich wytworzenia zastosowano ekologiczne kleje nieszkodliwe dla środowiska.

Kątowniki z tektury litej mają szerokie zastosowanie w każdej branży np. przy pakowaniu drzwi i mebli.
Nasze kątowniki od lat z powodzeniem są używane przez producentów warzyw, czy w chłodniach gdzie panuje wysoka wilgotność.
Poprzez zastosowanie odpowiedniego procesu produkcji powstaje produkt o podwyższonej odporności na odkształcenia, wilgoć oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Specyfikacja kątowników z tektury litej:
– szerokość ramiona od 30 mm do 100 mm
– grubość od 1 mm do 10 mm
– długość od 20 mm do 6000mm

Rodzaje: prosto sklejane, nierównoramienne, białe, brązowe, z nadrukiem lub bez 
Jesteś zainteresowany naszą ofertą – skontaktuj się z jednym z naszych handlowców