DROPAK producent papieru groszkowego!!!

Przedstawiamy Państwu papier groszkowy, którego jesteśmy producentem. Już od początku naszej działalności staramy się, aby nasze produkty były ekologiczne. Produkujemy papier groszkowy zwany również gofrowym, który jest w 100% biodegradawalny, wykonany z odzyskanego papieru bez substancji chemicznych, idealnie nadający się do recyklingu. Nasz papier ma bogatą ofertę zastosowań praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Idealnie sprawdzi się jako wypełniacz i zabezpieczenie przedmiotów w czasie transportu.
papier groszkowy

To idealna alternatywa dla wszystkich, którzy chcą ograniczyć wykorzystanie folii bąbelkowej. Wytłoczony materiał o gramaturze 140 gram ma doskonałe właściwości amortyzujące i bardzo wysoką chłonność.

Papier groszkowy w przemyśle meblarskim
Papier groszkowy jest idealnym zamiennikiem dla tektury 2 warstwowej w zwoju. Ma te same właściwości zabezpieczające jednak jest znacznie tańszym produktem co pozwala oszczędzić koszty opakowania. Bardzo często jest stosowany również jako tańsza wersja przekładki tekturowej. Jest produktem nie rysującym powierzchni co powoduje, że jest idealny do zabezpieczania frontów meblowych,
szklanych czy luster zamiast wcześniej wykorzystywanej pianki.

Papier groszkowy w przemyśle farmaceutycznym
Produkowany przez nas papier groszkowy jest stosowany w przemyśle farmaceutycznym jako zabezpieczenie
lekarstw przy wysyłce bezpośrednio do klienta jak i w transporcie w celu zabezpieczenia produktów.

Papier groszkowy w przemyśle drobiarskim
Dzięki wysokiej chłonności wilgoci oraz optymalnej izolacji termicznej, papier groszkowy idealnie nadaje się do wyścielenia tac na jaja w komorach lęgowych oraz pojemników przeznaczonych do transportu piskląt. Stosowany jest również jako naturalny podkład przy chowie kur. Papier groszkowy ceniony jest ze względu na walory higieniczne i ekonomiczne (zmniejsza nakład pracy, obniża koszty transportu).

Produkowany przez nas papier wytwarzany jest w formie arkuszy lub wstęgi nawijanej w zwoje.

Istnieje możliwość wyprodukowania dowolnych rozmiarów na indywidualne zamówienie.