Opakowania do żywności dla branży owocowo-warzywnej

Od początku naszej działalności obsługujemy branże owocowo-warzywną produkując tacki na owoce i warzywa.

Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne do wycinania, nadruku tacek oraz w pełni zmechanizowaną sklejarkę wielopunktową do sklejania opakowań. Produkujemy tacki, które w zależności od wymagań klienta mogą być transportowane na płasko do samodzielnego sklejenia, bądź w pełni gotowe sklejone nadające się bezpośrednio do pakowania produktu.
Kartony w branży owocowo warzywnej

Obsługujemy producentów warzyw i owoców, którzy kupują nasze tacki zarówno do hurtowni jak i do największych sieci handlowych w Polsce i zagranicą. 

W naszej ofercie znajdują się tacki papierowe z tektury falistej, które zapewnią świeżość i wysoką jakość produktów na każdym etapie łańcucha dostaw. Wytwarzane przez nas tacki są innowacyjnym rozwiązaniem dla sektora owocowo-warzywnego. Powstają w wyniku przetwarzania pierwotnych włókien drzewnych. Papier wykorzystywany do produkcji tacek posiada certyfikat FSC®. Jest to skrót od Forest Stewardship Council® – to program opierający się na zasadach zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnych praktyk odnoszących się do gospodarki leśnej. Certyfikat daje gwarancję, że pozyskane surowce pochodzą ze sprawdzonych i odpowiednio zarządzanych źródeł.

Dzięki zastosowaniu materiałów pochodzenia naturalnego produkowane przez nas tacki są w pełni ekologiczne i biodegradowalne. To daje nam pewność, że na każdym etapie produkcji dbamy o środowisko i ekosystem. Oferowane towary są bezpieczne i mogą być poddane recyklingowi. Są one poddawane ścisłej kontroli pod względem jakościowym i wytrzymałościowym na każdym etapie produkcji. Proces produkcyjny przebiega w warunkach spełniających wysokie standardy sanitarne wymagane w sektorze owocowo-warzywnym.

Ofertujemy tacki o różnych wymiarach, nadrukach i udźwigu zapakowanego produktu.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Jeśli zainteresowała Cię oferta wysokiej jakości opakowań do żywności dla Twojego biznesu zapraszamy do składania zapytań ofertowych.