Opakowania dla branży motoryzacyjnej

Produkujemy zarówno opakowania jednostkowe jak i zbiorcze i od lat współpracujemy z odbiorcami z branży automotive.

Branża motoryzacyjna stanowi międzynarodową sieć, w której odbiorcy oczekują opakowań maksymalnie dopasowanych do ich potrzeb i wymagań. Wynikiem tego jest konieczność stosowania wielowariantowych rozwiązań.
Opakowania kartonowe na magazynie motoryzacyjnym

Przygotowując serię opakowań indywidualnie podchodzimy do każdego pakowanego elementu, który jest częścią składową i ma w nienaruszonym stanie trafić na linię produkcyjną. Pakowane części pochodzą z wielu rozmaitych gałęzi gospodarki – np. część z nich jest dostarczana przez zakłady przemysłu maszynowego, inne z rynku chemicznego czy elektrycznego. Złożenie ich w finalny produkt wymaga doskonałego rozwiązania technicznego. W wielu wypadkach jest to również kwestia opakowania, gwarantującego ich bezpieczeństwo i nienaruszalność. Dobrze przygotowana seria opakowań pozwala także na ograniczenie angażowanego czasu, co w konsekwencji przekłada się na ograniczenie kosztów.

Kolejnym wyzwaniem stawianym przez branżę automotive są krótkie terminy dostaw, zsynchronizowane z procesem produkcyjnym. 
Takie podejście często wymaga również od nas, elementów wpływających na procesy logistyczne oraz zastosowania niestandardowych rozwiązań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie dzięki czemu dopracowaliśmy systemy logistyczne i informatyczne zapewniające ciągłą optymalizację procesu. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. 

Jeśli zainteresowała Cię oferta wysokiej jakości opakowań kartonowych dla Twojego biznesu zapraszamy do składania zapytań ofertowych.