W zgodzie z naturą

Produkcja opakowań kartonowych w wysokim standardzie

DROPAK to firma działająca na rynku od 2005 r., oparta wyłącznie na polskim kapitale. Specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektur falistych i litych, tektury typu plaster miodu oraz papieru groszkowego. Naszym celem jest innowacyjny rozwój w obszarze produkcji opakowań o najwyższych standardach jakości, w sposób przyjazny dla środowiska i dający pełną satysfakcję naszym klientom. Doświadczenie sprawia, że jesteśmy fachowcami w produkcji opakowań kartonowych oraz nowoczesnym i konkurencyjnym partnerem biznesowym. Filozofią firmy jest partnerskie podejście do każdego kontrahenta, wiarygodność i rzetelność. Wszystko co robimy, tworzymy z pasją, dzięki której nasze plany mogą być w pełni realizowane.
Zapewnimy kompleksową obsługę, a najnowsza technologia oraz wykorzystywanie surowca najwyższej jakości są gwarantem wysokiego standardu naszych produktów. Pracujemy z pasją, a doświadczona i wykwalifikowana kadra w połączeniu z nowoczesnymi urządzeniami sprawia, że nasza firma nieustannie się rozwija, wytyczając sobie ciągle nowe cele. Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne rozwiązania dla każdej gałęzi przemysłu. W trosce o naszych klientów i środowisko naturalne stawiamy na nieustanny rozwój i zrównoważony, ekologiczny proces produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
O nas - widok magazynu z kartonami

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Potrzebujesz solidnych opakowań kartonowych w atrakcyjnej cenie dla swojego biznesu i chciałbyś dowiedzieć się więcej o współpracy.