TY PRODUKUJESZ - MY PAKUJEMY DROPAK PRODUCENT TEKTURY TYPU PLASTER MIODU

NATURA JEST TWÓRCĄ DOSKONAŁYM!!! To z niej czerpiemy najlepsze rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Właśnie z natury został zaczerpnięty pomysł na produkcję tektury typu plaster miodu. Jest to materiał, który został ukształtowany jako ciągła struktura sześciokątnych otworów - przypomina to strukturę prawdziwego plastra miodu. Sercem plastra miodu jest wypełnienie umieszczone między dwie warstwy papieru.

Tektura o strukturze plaster miodu zastępuje obecnie nie tylko styropian, ale także artykuły z tworzywa sztucznego, drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Z każdym rokiem coraz więcej sektorów gospodarki korzysta z tej innowacyjnej technologii, co bezpośrednio przekłada się na ogromne korzyści dla środowiska naturalnego. Tektura o strukturze plastra miodu jest niezwykle lekka i idealnie sprawdza się w przypadku ochrony produktów.

Dziś kwestia troski o naturę jest naszym priorytetem. Zwłaszcza w przemyśle musimy większą wagę przywiązywać do tego, aby produkcja była jak najbardziej ekologiczna i nie miała wpływu na degradację środowiska naturalnego. W firmie DROPAK proponujemy Państwu płyty o strukturze plastra miodu, które są w % biodegradawalne.

Nasze rozwiązania pozwalają na redukcję kosztów opakowań poprzez zastąpienie drewna czy płyty „plastrem miodu”, który jest – 100% produktem recyklingowanym

Płyty papierowe o strukturze plastra miodu mają zastosowanie w wielu branżach i gałęziach przemysłu np. w meblarstwie, transporcie, budownictwie czy motoryzacji.

Proponujemy naszym klientom:
– płyty, przekładki, stabilizatory plaster miodu
– wypełnienia plaster miodu
– opakowania plaster miodu
– skrzyniopalety plaster miodu
– palety plaster miodu

Uniwersalność płyt kartonowych sprawia, że wykorzystuje się je zarówno jako opakowania zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

W naszej ofercie posiadamy:
– oczko „8” (o wysokości 8,12,22,30 mm) – charakteryzuje się sztywnością i wysoką wytrzymałością na ściskanie
– oczko „10” (o wysokości 8,12,15,18,22,30,40,45 mm)
– oczko „12” (o wysokości 8,12,15,18,22,30,40,45 mm – doskonale sprawdza się jako wypełniacz pustych przestrzeni
– oczko „14” (o wysokości 8,12,15,18,22,30,40,45 mm)
– oczko „22” (o wysokości 8,12,22,30 mm)