Opakowania dla branży farmaceutycznej

Wykonujemy opakowania farmaceutyczne z falistego oraz litego kartonu, które są niezwykle trwałe i estetyczne.

Podobnie jak ma to miejsce w branży spożywczej, opakowania z tektury w branży farmaceutycznej, muszą spełniać wiele norm, zanim zostaną dopuszczone do użycia. W zależności od przeznaczenia, powinny też spełniać wiele funkcji.
Opakowania dla branży farmaceutycznej

Tektura jest bardzo uniwersalnym surowcem, który pozwala na zrealizowanie wielu pomysłów i skuteczne zabezpieczenie różnego rodzaju produktów. Nieprzypadkowo więc, to właśnie z tektury, produkowane są opakowania, które spełniają normy prawa farmaceutycznego. Wykonujemy opakowania farmaceutyczne z falistego oraz litego kartonu, które są niezwykle trwałe i estetyczne. Nasze pudełka z pewnością zachęcą do zakupu produkowanych przez Twoją firmę leków. Funkcją naszych opakowań na leki jest nie tylko ładny wygląd, ale też zabezpieczenie medykamentów podczas transportu i magazynowania. 

Dzięki nim lekarstwa nie zostaną uszkodzone, co przecież w przypadku tego typu wyrobów mogłoby mieć katastrofalne skutki. Dlatego też zachęcamy do współpracy z nami firmy z branży farmaceutycznej, które chcą zapakować swoje produkty w solidne, kartonowe opakowania na leki. W naszym asortymencie opakowań farmaceutycznych znajdują się wysokiej jakości pudełka na lekarstwa jak i opakowania zbiorcze do transportu leków. Bardzo szerokie zastosowanie w branży farmaceutycznej ma również produkowany przez nas papier groszkowy. Nasz papier bardzo dobrze się sprawdza zarówno jako wypełnienie przy transporcie leków oraz jako zabezpieczenie np. szklanych butelek w przypadku leków w płynie.

Jeśli zainteresowała Cię oferta wysokiej jakości opakowań kartonowych dla Twojego biznesu zapraszamy do składania zapytań ofertowych.