Opakowania dla branży spożywczej

Od początku swojej działalności wykonujemy opakowania do branży spożywczej.

Są to nie tylko opakowania na owoce czy warzywa, ale również na inne produkty spożywcze, które są niezbędne do przechowywania i ekspozycji na półkach sklepowych. Właściciele sklepów i hurtowni spożywczych powinni pamiętać o tym, aby wykorzystywane przez nich opakowania spełniały określone normy, a ponadto wyróżniały się odpornością na duże obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne.
Opakowania kartonowe do branży spożywczej - pyszna pizza

Znajdujące się w naszej ofercie kartony tekturowe są wytwarzane z ogromną dbałością o zachowanie wysokiej jakości wykonania i higienicznych warunków produkcji, a w konsekwencji świetnie sprawdzają się jako opakowania do transportu oraz przechowywania różnorodnych produktów żywnościowych. 

Co równie ważne, opakowania znajdujące się w ofercie naszej firmy zapewniają optymalną ochronę towarów spożywczych, jednocześnie spełniając także funkcję reklamową. Wybrane modele mogą z powodzeniem stanowić element kampanii marketingowych, między innymi dzięki zrealizowaniu indywidualnych projektów kolorowych nadruków. Osobom, które potrzebują solidnych i oryginalnych opakowań w przemyśle spożywczym polecamy w szczególności opakowania standy (mogące zastąpić standardowe sklepowe półki) oraz praktyczne kratownice.

Jeśli zainteresowała Cię oferta wysokiej jakości opakowań tekturowych dla Twojego biznesu zapraszamy do składania zapytań ofertowych.