Opakowania dla branży meblarskiej

W związku z położeniem naszej firmy, w bardzo bliskiej odległości od firm produkujących meble, od początku naszej działalności skupiamy się na produkcji opakowań typowo do tej branży.

Opakowania kartonowe w przemyśle meblarskim stanowią gwarancję bezpiecznego przewozu i przechowywania produktów o dużych, nietypowych wymiarach. Poszczególne elementy mebli wymagają specjalnej ochrony, tak aby nie uległy zniszczeniu w transporcie, nawet w przypadku wstrząsów, upadków lub uderzeń.
kartony w branży meblowej

Wysokiej jakości opakowania kartonowe powinny umożliwiać szybkie przenoszenie produktów przez firmy transportowe. Szeroka oferta wykonywanych przez nas opakowań dla przemysłu meblarskiego pozwala zamówić modele w pełni dostosowane do potrzeb tej branży.

Odznaczają się one bowiem wytrzymałością na uszkodzenia zagwarantowaną dzięki zastosowaniu wielowarstwowej tektury, modnym designem oraz sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi. Spośród tych ostatnich wyróżniają się między innymi bezpieczne zamknięcia kartonów i wygodne uchwyty ułatwiający sprawne przenoszenie pudełek. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne projekty opakowań, dopasowane do kształtu oraz rozmiarów poszczególnych mebli.

Jeśli zainteresowała Cię oferta wysokiej jakości kartonów wysyłkowych dla Twojego biznesu zapraszamy do składania zapytań ofertowych.