TY PRODUKUJESZ - MY PAKUJEMY DROPAK PRODUCENT OPAKOWAŃ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Znaczącą uwagę w naszej produkcji stanowią opakowania okolicznościowe dedykowane klientom dla których istotna jest perfekcyjna jakość opakowania oraz indywidualny projekt nadruku (personalizowane opakowania z nadrukiem).
Opakowania okazjonalne

Wybierz kartonowe opakowania z nadrukiem Twojego projektu

Posiadamy ploter oraz drukarkę cyfrową, dzięki którym nawet skomplikowane projekty nie są dla na wyzwaniem. Druk cyfrowy najwyższej jakości zapewnia perfekcyjne wyraziste kolory oraz odporność na rozmazywanie. Zespół naszych wykwalifikowanych grafików jest w stanie wykonać projekty grafik nadruku dla każdej branży według gotowych projektów jak i zupełnie od nowa według wytycznych zleceniodawcy.

Opakowania z nadrukiem – personalizowane to kategoria opakowań z tektury, służąca do transportu różnych przedmiotów oraz towarów, mająca na uwadze wysoki standard wykonania i walory estetyczne. Konstrukcję oraz grafikę możemy wybrać w zależności od okazji lub charakteru przedmiotu, który chcemy zapakować. Pełnią funkcję opakowań ozdobnych, stanowiąc niejednokrotnie dopełnienie zapakowanego produktu podkreślając jego walory estetyczne. Mogą też, spełniać funkcję opakowania, do przechowywania przedmiotów w dłuższym okresie czasu, ze względu na trwały charakter materiału, z którego zostały zrobione.

Opakowania kartonowe personalizowane nadają się na opakowania do prezentów urodzinowych, tortów, ciastek, ciast, biżuterii, koszulek i gadżetów elektronicznych. To tylko kilka z setek produktów, które zapakujemy z powodzeniem do pudełek okolicznościowych. Poniżej zdjęcia kilku z naszych opakowań wykonanych według naszych projektów.